Playoff Schedule & Results (South Bruce Minor Hockey)
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
×
Team Finder
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Team Finder
Organization Menu
Home
About Us
Executive & Staff
Contact Us
Current Coaches
Arena's
Accomplishments
Rules & Bylaws
FAQ
Expense Reimbursement Form
OMHA Code of Conduct
SBMHA Minutes
2022-23 Season Minutes
2021-22 Season Minutes
2020-21 Season Minutes
2019-20 Season Minutes
2018-19 Season Minutes
2017-18 Season Minutes
2016-17 Season Minutes
2015-16 Season Minutes
2014-15 Season Minutes
2013-14 Season Minutes
SBMHA Executive Meeting Agenda
SBMHA Executive Meeting Agenda
2022-2023 Season Agenda
Games Centre
Schedule & Results
Organization Calendar
Registration
Registration
Respect in Sports
Rowan's Law
Assistance Program: KidSport Ontario
Coaches Corner
Gender Identity Training
Respect in Sport for Activity Leaders
Trainers Documents
Coaches Documents
Coaching Application
Coaching Resources
Cancelling Games or Changing Times
Clinics
OMHA Drill Hub
Cross Ice Hockey
Blades Clothing
Sponsors 2023-2024
Tournaments
Tournaments
Tournament Sponsors
Important SBMHA information
Year End Forms/ Coaches Applications
Volunteering
Classifieds
Home
Playoff Schedule & Results
Sitemap
Print
Playoff Schedule & Results
U11 REP
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
R11LA15
Feb 21 2024
6:30 PM
TCDMHA Rebels
Keady Arena
5-2
W
R11LA12
Feb 23 2024
6:45 PM
Kincardine Kinucks D
Mildmay Carrick Complex
6-2
W
R11LA19
Feb 25 2024
12:00 PM
Walkerton Capitals D
Walkerton
2-1
W
R11LA6
Feb 26 2024
7:00 PM
Minto Mad Dogs
Harriston CC
5-1
W
R11LA11
Mar 01 2024
6:45 PM
Minto Mad Dogs
Mildmay Carrick Complex
1-2
L
R11LA2
Mar 02 2024
2:15 PM
Kincardine Kinucks D
Tiverton Arena
3-2
W
R11LA10
Mar 04 2024
6:45 PM
TCDMHA Rebels
Teeswater Culross Complex
3-2
W
R11LA9
Mar 06 2024
5:30 PM
Walkerton Capitals D
Teeswater Culross Complex
2-0
W
R11LF1
Mar 17 2024
5:00 PM
Drayton Defenders D#2
PMD Arena
4-0
W
U11 LL
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
L11WS9
Feb 18 2024
3:00 PM
Goderich Sailors White
Goderich MRC
2-3
L
L11WS4
Mar 03 2024
5:00 PM
Blyth-Brussels Crusaders
Blyth
0-3
L
L11WS20
Mar 06 2024
6:45 PM
Mitchell Meteors
Teeswater Culross Complex
1-2
L
L11WS17
Mar 09 2024
4:30 PM
Blyth-Brussels Crusaders
Mildmay Carrick Complex
5-0
W
L11WS19
Mar 12 2024
6:00 PM
Goderich Sailors White
Mildmay Carrick Complex
1-2
L
L11WS18
Mar 13 2024
6:45 PM
Central Perth Predators
Teeswater Culross Complex
1-3
L
L11WS16
Mar 15 2024
7:00 PM
Mitchell Meteors
Mitchell Arena
1-2
L
L11WS8
Mar 16 2024
12:00 PM
Central Perth Predators
Elma-Logan Arena
1-2
L
U13 REP
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
R13LRR31
Feb 14 2024
7:45 PM
Saugeen Shores Storm D
Mildmay Carrick Complex
3-10
L
R13LRR29
Feb 21 2024
7:45 PM
Drayton Defenders D#2
Mildmay Carrick Complex
2-5
L
R13LRR36
Mar 01 2024
5:30 PM
Walkerton Capitals D
Mildmay Carrick Complex
2-4
L
R13LRR10
Mar 02 2024
4:45 PM
Kincardine Kinucks D
Tiverton Arena
4-3
W
R13LRR3
Mar 04 2024
6:00 PM
Central Perth Predators
PERC
6-5
W
R13LRR32
Mar 06 2024
7:45 PM
Saugeen Valley Steelheads D
Mildmay Carrick Complex
6-1
W
R13LRR30
Mar 08 2024
6:45 PM
Mid-Huron Huskies D
Mildmay Carrick Complex
2-3
L
R13LRR18
Mar 10 2024
5:15 PM
Mt. Forest Rams
Mount Forest Sports
0-4
L
U13 LL
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
L13WS7
Feb 21 2024
6:30 PM
Mt. Forest Rams
Mildmay Carrick Complex
4-3
W
L13WS8
Feb 24 2024
10:00 AM
Saugeen Valley Steelheads
Teeswater Culross Complex
5-1
W
L13WS2
Feb 25 2024
1:00 PM
Mt. Forest Rams
Mount Forest Sports
1-2
L
L13WS5
Mar 05 2024
6:00 PM
Saugeen Valley Steelheads
Hanover P&H Centre
3-6
L
L13WS9
Mar 06 2024
6:30 PM
Wingham Ironmen Blue
Mildmay Carrick Complex
1-5
L
L13WS12
Mar 17 2024
4:15 PM
Wingham Ironmen Blue
Wingham
0-3
L
U13 (OWHA) Girls
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
G12
Mar 23 2024
8:00 AM
Walkerton Capitals
Lucknow Arena
1-1
T
G22
Mar 23 2024
1:25 PM
Saugeen Shores Storm C
Lucknow Arena
3-0
W
G49
Mar 24 2024
2:50 PM
Walkerton Capitals
Lucknow Arena
4-1
W
U15 LL
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
L15MS23
Feb 19 2024
8:00 PM
Mid-Huron Huskies 2
Teeswater Culross Complex
1-2
L
L15MS4
Feb 24 2024
1:30 PM
Blyth-Brussels Crusaders
Brussels
5-0
W
L15MS28
Feb 25 2024
6:45 PM
Wingham Ironmen
Wingham
7-5
W
L15MS14
Mar 02 2024
4:30 PM
Mid-Huron Huskies 1
Hensall Arena
3-7
L
L15MS24
Mar 04 2024
8:00 PM
Saugeen Valley Steelheads
Teeswater Culross Complex
6-2
W
L15MS7
Mar 08 2024
7:00 PM
Drayton Defenders
PMD Arena
0-6
L
L15MS22
Mar 17 2024
6:00 PM
Huron-Bruce Blizzard
Mildmay Carrick Complex
2-1
W
U18 REP
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
R18LA18
Feb 14 2024
8:00 PM
Drayton Defenders
Teeswater Culross Complex
2-3
L
R18LA8
Feb 20 2024
9:00 PM
Drayton Defenders
PMD Arena
2-1
W
R18LA16
Feb 21 2024
8:00 PM
Mitchell Meteors D
Elma-Logan Arena
5-3
W
R18LA9
Feb 23 2024
8:00 PM
Mid-Huron Huskies D
Central Huron CC
2-4
L
R18LA20
Feb 26 2024
9:00 PM
Mitchell Meteors D
Mildmay Carrick Complex
5-1
W
R18LA19
Feb 28 2024
8:00 PM
Mid-Huron Huskies D
Teeswater Culross Complex
6-5
W
R18LA17
Mar 03 2024
6:00 PM
Blyth-Brussels Crusaders
Mildmay Carrick Complex
1-2
L
R18LA4
Mar 09 2024
4:30 PM
Blyth-Brussels Crusaders
Brussels
2-0
W
R18LT1
Mar 18 2024
8:30 PM
TCDMHA Rebels
Markdale
2-0
W
R18LT2
Mar 21 2024
9:00 PM
TCDMHA Rebels
Mildmay Carrick Complex
5-3
W
U21
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
R21A6
Feb 17 2024
12:30 PM
Saugeen Valley Steelheads
Hanover P&H Centre
1-2
L
R21A11
Feb 18 2024
1:00 PM
Saugeen Valley Steelheads
Teeswater Culross Complex
5-3
W
R21A10
Feb 24 2024
8:00 PM
Minto Mad Dogs
Mildmay Carrick Complex
5-2
W
R21A9
Mar 02 2024
6:30 PM
Shallow Lake Lakers
Shallow Lake & Distr
2-1
W
R21A3
Mar 09 2024
9:00 AM
Minto Mad Dogs
Palmerston Arena
4-0
W
R21A12
Mar 10 2024
12:30 PM
Shallow Lake Lakers
Teeswater Culross Complex
1-3
L