Schedule & Results (South Bruce Minor Hockey)

PrintOrganization Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeCategoryTeamOpponentVenueScoreResult
Oct 28 20183:00 PM TykeWingham Wingham
Nov 14 20186:30 PM TykeWest Grey Mildmay Carrick Complex
Nov 17 201812:00 PM TykeHuron-Bruce Ripley
Nov 24 20189:00 AM TykeHuron-Bruce Ripley
Nov 28 20186:30 PM Novice RepWalkerton Teeswater Culross Complex
Dec 01 20189:00 AM TykeHuron-Bruce Lucknow Arena
JR-32Dec 02 20185:00 PM JuvenileHoneywood HurricanesNorth Dufferin CC
Dec 08 201810:00 AM IP Blue/WhiteLucknow Teeswater Culross Complex
Dec 08 201812:00 PM TykeWingham Teeswater Culross Complex
Dec 15 20189:00 AM TykeWest Grey Durham
Dec 19 20186:30 PM TykeHuron-Bruce Teeswater Culross Complex
Dec 22 20188:00 AM IP Blue/WhiteHanover Hanover
Dec 22 20189:00 AM TykeHanover Hanover
Dec 23 20184:30 PM Novice RepWalkerton Walkerton
Dec 29 201810:00 AM IP Blue/WhiteWalkerton Mildmay Carrick Complex
Dec 29 201812:00 PM TykeWalkerton Team 1 Mildmay Carrick Complex
Jan 02 20196:30 PM TykeWalkerton Team 1 Teeswater Culross Complex
Jan 05 201911:00 AM IP Blue/WhiteLucknow Lucknow Arena
Jan 09 20196:30 PM TykeHanover Mildmay Carrick Complex
Jan 12 201910:00 AM IP Blue/WhiteHanover Mildmay Carrick Complex
Jan 12 201912:00 PM TykeHuron-Bruce Mildmay Carrick Complex
Jan 20 201912:00 PM IP Blue/WhiteWalkerton Walkerton
Jan 23 20196:30 PM TykeWest Grey Mildmay Carrick Complex
Jan 26 201910:00 AM IP Blue/WhiteWalkerton Mildmay Carrick Complex
Jan 26 201910:00 AM IP GreenHanover Hanover
Jan 26 201912:30 PM TykeBlyth/Brussels Brussels Arena
LLB-S-028Jan 28 20197:30 PM Bantam LL BoysBlyth-Brussels CrusadersBlyth
Jan 28 20198:30 PM Midget Rep BoysMinto Mildmay Carrick Complex
Jan 30 20196:30 PM TykeWingham Teeswater Culross Complex
Feb 06 20196:30 PM TykeWalkerton Team 2 Mildmay Carrick Complex
Feb 09 201910:00 AM IP Blue/WhiteWalkerton Mildmay Carrick Complex
Feb 09 201911:00 AM IP GreenHuron-Bruce Mildmay Carrick Complex
Feb 09 20192:00 PM Novice LL Howick Howick Arena
Feb 10 201912:00 PM TykeWest Grey Durham
Feb 16 20199:00 AM TykeHuron-Bruce Ripley
Feb 16 201910:00 AM IP Blue/WhiteWingham Teeswater Culross Complex
Feb 16 201911:00 AM IP GreenHanover Teeswater Culross Complex
LPM-WN11Feb 18 20198:30 PM Midget LL BoysSaugeen Shores Storm 1Teeswater Culross Complex
LPN-WS6Feb 20 20196:00 PM Novice LL Minto Mad DogsHarriston CC
WB-C-A10Feb 20 20196:30 PM Bantam Rep BoysHanover FalconsTeeswater Culross Complex
MR60Feb 20 20197:30 PM Midget Girls LLKincardine Kinucks CMildmay Carrick Complex
LPB-WS21Feb 20 20199:00 PM Bantam LL BoysZurich ThunderTeeswater Culross Complex
LPP-MN29Feb 21 20198:30 PM Pee Wee LL BoysKincardine Kinucks 1 LeaderMildmay Carrick Complex
LPA-SE06Feb 22 20196:45 PM Atom LL BoysWest Grey WarriorsMildmay Carrick Complex
WNH-PRR15Feb 22 20197:00 PM Novice RepShallow Lake LakersTeeswater Culross Complex
LPP-MN21Feb 23 201911:00 AM Pee Wee LL BoysShallow Lake Lakers 1Shallow Lake & Distr
Feb 23 201912:00 PM TykeHuron-Bruce Teeswater Culross Complex
O-JC/DD-S2-0Feb 23 20194:00 PM JuvenileHoneywood HurricanesNorth Dufferin CC
O-MC-S2-1Feb 23 20196:00 PM Midget Rep BoysMariposa LightningTeeswater Culross Complex
Feb 24 20198:00 AM IP Blue/WhiteWalkerton Walkerton
O-MC-S2-2Feb 24 20191:45 PM Midget Rep BoysMariposa LightningTeeswater Culross Complex
LPA-SE08Feb 24 20192:00 PM Atom LL BoysWalkerton CapitalsWalkerton
LPB-WS04Feb 24 20195:30 PM Bantam LL BoysBCH Ice DogsSeaforth Arena
WP-L-N1Feb 24 20196:00 PM Pee Wee Rep BoysAEMHA Ice DogsChesley
LPM-WN02Feb 24 20198:30 PM Midget LL BoysHanover FalconsHanover P&H Centre
WNH-PRR03Feb 25 20196:00 PM Novice RepAEMHA Ice DogsPaisley Arena
LPP-MN28Feb 25 20197:00 PM Pee Wee LL BoysBruce Peninsula Northstars RedTeeswater Culross Complex
LPB-WS24Feb 25 20197:30 PM Bantam LL BoysBCH Ice DogsMildmay Carrick Complex
ME13Feb 25 20197:45 PM Midget Rep GirlsWingham Ironmen CWingham
MR45Feb 25 20199:00 PM Midget Girls LLMt. Forest Rams CMildmay Carrick Complex
WA-G-A03Feb 26 20196:00 PM Atom Rep BoysGoderich SailorsGoderich MRC
WB-C-A03Feb 26 20198:00 PM Bantam Rep BoysHanover FalconsHanover P&H Centre
LPM-WN15Feb 26 20199:15 PM Midget LL BoysWalkerton CapitalsWalkerton
WNH-PRR07Feb 27 20196:00 PM Novice RepMinto Mad DogsHarriston CC
WP-L-N6Feb 27 20196:30 PM Pee Wee Rep BoysAEMHA Ice DogsMildmay Carrick Complex
Feb 27 20196:30 PM TykeHuron-Bruce Teeswater Culross Complex
LPA-SE04Feb 27 20197:30 PM Atom LL BoysListowel Cyclones BlackTeeswater Culross Complex
LPM-WN12Feb 27 20198:45 PM Midget LL BoysHanover FalconsTeeswater Culross Complex
LPP-MN05Feb 28 20197:00 PM Pee Wee LL BoysBruce Peninsula Northstars BlackLions Head
WA-G-A06Feb 28 20197:00 PM Atom Rep BoysHanover FalconsHanover P&H Centre
LPM-WN06Feb 28 20197:30 PM Midget LL BoysSaugeen Shores Storm 1Southampton
WNH-PRR14Mar 01 20196:00 PM Novice RepMinto Mad DogsMildmay Carrick Complex
LPN-WN4Mar 01 20197:00 PM Novice LL Huron-Bruce BlizzardMildmay Carrick Complex
Mar 01 20197:00 PM Midget Rep GirlsTCDMHA Teeswater Culross Complex
O-MC-S2-3Mar 01 20198:30 PM Midget Rep BoysMariposa LightningLittle Britain
O-JC/DD-S2-0Mar 01 20198:30 PM JuvenileHoneywood HurricanesNorth Dufferin CC
Mar 02 201911:00 AM IP GreenWalkerton Mildmay Carrick Complex
WP-L-N9Mar 02 20192:00 PM Pee Wee Rep BoysWest Grey WarriorsDurham CC
O-MC-S2-4Mar 02 20195:00 PM Midget Rep BoysMariposa LightningLittle Britain
LPN-WN2Mar 03 20199:30 AM Novice LL Mt. Forest RamsMount Forest Sports
O-MC-S2-5Mar 03 20193:00 PM Midget Rep BoysMariposa LightningMildmay Carrick Complex
LPA-SE01Mar 03 20194:10 PM Atom LL BoysListowel Cyclones BlackSteve Kerr Complex
LPB-WS30Mar 03 20195:30 PM Bantam LL BoysZurich ThunderZurich
LPP-MN27Mar 03 20197:00 PM Pee Wee LL BoysBruce Peninsula Northstars BlackMildmay Carrick Complex
LPP-MN26Mar 04 20196:30 PM Pee Wee LL BoysKincardine Kinucks 2Mildmay Carrick Complex
WA-G-A10Mar 04 20196:30 PM Atom Rep BoysGoderich SailorsTeeswater Culross Complex
LPB-WS11Mar 04 20197:45 PM Bantam LL BoysListowel CyclonesSteve Kerr Complex
LPM-WN09Mar 04 20198:00 PM Midget LL BoysWest Grey WarriorsMildmay Carrick Complex
MR56Mar 04 20198:30 PM Midget Rep GirlsGrey Highlands Shooting Stars CTeeswater Culross Complex
LPP-MN10Mar 05 20197:00 PM Pee Wee LL BoysBruce Peninsula Northstars RedWiarton Arena
Mar 06 20196:00 PM Bantam LL BoysQueensland CyclonesMildmay Carrick Complex
WNH-PRR16Mar 06 20196:30 PM Novice RepWingham IronmenTeeswater Culross Complex
Mar 06 20196:30 PM TykeSaugeen Shores Red Mildmay Carrick Complex
Mar 06 20197:30 PM Pee Wee Rep BoysQueensland CyclonesMildmay Carrick Complex
WA-G-A12Mar 06 20197:30 PM Atom Rep BoysHuron-Bruce BlizzardTeeswater Culross Complex
WB-C-A11Mar 07 20198:30 PM Bantam Rep BoysHuron-Bruce BlizzardMildmay Carrick Complex
WA-G-A11Mar 08 20196:45 PM Atom Rep BoysHanover FalconsMildmay Carrick Complex
LPB-WS25Mar 08 20197:00 PM Bantam LL BoysListowel CyclonesTeeswater Culross Complex
O-JC/DD-S2-0Mar 08 20198:30 PM JuvenileHoneywood HurricanesNorth Dufferin CC
O-MC-S2-6Mar 08 20198:30 PM Midget Rep BoysMariposa LightningLittle Britain
Mar 09 20198:00 AM IP GreenWalkerton Walkerton
Mar 09 201911:00 AM IP Blue/WhiteWingham Wingham
Mar 09 201912:00 PM TykeSaugeen Shores White Port Elgin
LPN-WN6Mar 09 20191:00 PM Novice LL Minto Mad DogsTeeswater Culross Complex
LPP-MN13Mar 09 20192:00 PM Pee Wee LL BoysKincardine Kinucks 1 LeaderDavidson Centre
LPB-WS09Mar 09 20195:00 PM Bantam LL BoysGoderich SailorsCentral Huron CC
MR42Mar 09 20196:00 PM Midget Girls LLWingham Ironmen CMildmay Carrick Complex
WNH-PRR10Mar 10 20193:00 PM Novice RepShallow Lake LakersShallow Lake & Distr
LPB-WS23Mar 10 20196:00 PM Bantam LL BoysGoderich SailorsMildmay Carrick Complex
WNH-PRR13Mar 15 20197:00 PM Novice RepAEMHA Ice DogsMildmay Carrick Complex
Printed from southbruceminorhockey.com on Wednesday, February 20, 2019 at 4:28 PM